Youtube Facebook Skype
FATIMA

Portugalijos Leirijos – Fatimos vyskupija, kurioje yra garsioji Fatimos Marijos šventovė, pranešė, kad šiemet švenčiamos Švč. M. Marijos apsireiškimų Fatimoje 100 metų sukakties proga popiežius Pranciškus suteikė galimybę pelnyti visuotinius atlaidus piligrimams, kurie aplankys Fatimą jubiliejaus metais.

Šventojo Tėvo sprendimu, visuotinius atlaidus gali gauti visi piligrimai, kurie jubiliejaus proga aplankys Fatimos šventovę, dalyvaudami Mišiose priims Komuniją, melsis Šventojo Tėvo intencijomis bei prašys Švenčiausiosios Mergelės Marijos užtarimo.

PILIGRIMYSTĖS PROGRAMA:

Spalio 19 d. (ketvirtadienis) - Atvykimo diena // Skrydis Vilnius – Lisabona. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį Fatimoje. Vakaro malda. Pažintis su Šventove.

Spalio 20 d. (penktadienis) - Malda apsireiškimo vietoje, Kryžiaus kelias Fatimos apylinkėse, asmeninė piligrimystė į Piemenėlių gimtąjį kaimą Ajustrel.

Spalio 21 d. (šeštadienis) - Vakare - jaudinanti ir nepamirštama Rožinio procesija su žvakėmis Fatimos šventovės centrinėje aikštėje. Dieną rekomenduojame aplankyti Fatimos ir aplinkinius UNESCO objektus gretimuose miesteliuose (Batalha, Tomar, Alcobaca).

Spalio 22 d. (sekmadienis) - 10:00 Lietuvių Šventosios Mišios, kurias aukos Lietuvos vyskupai ir kunigai didžiojoje Fatimos bazilikoje. Grįžimas į Lietuvą // Skrydis Lisabona – Vilnius

Norintieji gali spalio 19 d. vykti užsakomaisiais tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus į Lisaboną, iš kur piligrimai užsakytais autobusais bus pervežami į Fatimą. Spalio 22 d. tokiu pačiu būdu bus grįžtama atgal iš Fatimos į Vilnių. Piligrimai bus apgyvendinti Fatimoje ar jos apylinkėse esančiuose piligrimų namuose ar viešbučiuose.

Kadangi iš anksto užsakomi lėktuvų reisai bei viešbučiai, iki kovo 25 d. reikia pateikti šiuos duomenis: Vardas, pavardė, tel. nr., el. pašto adresas, gimimo data, paso (arba tapatybės kortelės) numeris, išdavimo data ir iki kada galioja. Privalomas pradinis įnašas 100 €.

Į piligrimų sąrašus žmonės įrašomi gavus visus išvardintus duomenis ir 100 € įnašą.

Kauno arkivyskupijoje registruotis galima Jono Pauliaus II piligrimų centre.

Orientacinė kelionės kaina vienam žmogui (įskaitant bagažą iki 20 kg.) - 550 €

Į šį pasiūlymą įeina:

užsakomasis skrydis Vilnius-Lisabona-Vilnius – 375 €;
autobusas Lisabona-Fatima-Lisabona 25 €;
apgyvendinimas 3 naktims su pusryčiais - 150 €.

Kontaktai registracijai ir pasiteiravimui : tel. 868615225 arba el. paštu: piligrimu.centras@gmail.com

Į šią piligrimystę galima jungtis ir savarankiškai vykstant pėsčiomis, dviračiais, automobiliais, autobusais ar kitomis priemonėmis.

Nuoširdžiai kviečiame visus gausiai jungtis prie piligrimystės.

 

grįžti
Video

Šiluva

Taize

Kviečiame

Pamaldos su Taizé giesmėmis piligrimų centre vyksta:
kiekvieną savaitę 
>> Antradienį     18 val.
>> Ketvirtadienį  18 val.

 

 

Nuotraukos

 

 

Kalendorius
« 2017 m. Birželio mėn. »
Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 
Apklausa
Keliauju piligriminėse kelionėse?

Rekomenduojame

Šiluva
Jono Pauliaus II piligrimų kelias
Taizé
Kauno arkivyskupijos jaunimo centras (KAJC)
Klausk Kunigo
Caritas


© 2010 Jono Pauliaus II
piligrimų centras