Youtube Facebook Skype

Didžioji savanorystÄ -  Å iluvos atlaiduose

Didžioji savanorystė - Šiluvos atlaiduose

Kviečiame būti savanoriu per Didžiuosius Šiluvos atlaidus – rugsėjo 4–15 d.

Tai viena iš didžiausių savanorių patirčių Lietuvoje. Nuo rugsėjo 4 d. iki 15 d. gyveni Šiluvoje ir kiekvieną dieną patarnauji atvykstantiems piligrimams. Savanorio tarnystė labai paprasta – jis atlieka viską :), savanoris pasirengęs padėti bet kada ir bet kurioje situacijoje.
Tačiau savanoris kartu parsiveža didžiulę patirtį ir džiaugsmą. Mes kartu meldžiamės, dirbame, valgome, dalijamės patirtimi, žaidžiame, juokaujame ir tarnaujame.

Tu esi labai reikalingas!

Šiais metais kviečiame 20 savanorių. Registracija J. P. II piligrimų centre. Atsakingas – Mantas tel.: (8~686) 15 225.

 

Daugiau


Piligrimu centro logo

Savanorystė atsiliepiant į apleisto Jėzaus Kristaus šaukimą

Norisi tau prisidėti prie prasmingos veiklos? Turi idėjų, bet nežinai, kaip pagelbėti žmonėms, kurie yra apleisti? O gal kartais ir pats jautiesi vienišas, niekam nereikalingas? Ir iš viso, norisi pagaliau atrasti Dievo konkretų veikimą...?

Dievas pasirinko, kas pasauliui atrodo kvaila, kad sugėdintų išminčius.
Dievas pasirinko, kas pasauliui silpna, kad sugėdintų galiūnus
(1 Korintiečiams 1, 27)

Žmonės su protine negalia dažnai jaučiasi atstumti ir nesuprasti aplinkinių, todėl siekia pritapti visuomenėje ir būti jos pripažintais. Šioje grupelėje bičiuliai stengiasi sukurti tokius daiktus, kurie galėtų būti naudingi kitiems.

„Šviesos dirbtuvės“ yra tęstinis „Tikėjimo ir Šviesos“ bendruomenės projektas, kuriame jaunimas draugauja su žmonėmis su protine negalia (mes juos vadiname bičiuliais) ir jų tėveliais.

Jėzus mokė, kad kaskart padarę gerą vienam iš mažiausiųjų, tai padarome jam (Mt 25, 45). Norintys sutikti Jėzų viename iš mažiausiųjų - ateikite į darbo grupelę. Savanorio šioje grupelėje tarnystė paprasta – kartu melstis, padėti bičiuliui atlikti darbą, leisti jam pasijausti reikalingu.
Jei nori prisijungti prie mūsų, kviečiame tave prisijungti antradieniais nuo 10.00 iki 16.00 val. Jono Pauliaus II piligrimų centre (Vilniaus g. 1 / M. Valančiaus g. 4).

Jei turi klausimų, norisi pasitikslinti, kreipkis į grupelės koordinatorių Gedą Malinauską elektroniniu paštu: gedasm@hotmail.com, skambink: (8~682) 38 433 arba tiesiog ateik į Jono Pauliaus II piligrimų centrą.


Video

Šiluva

Taize

Kviečiame

Pamaldos su Taizé giesmėmis piligrimų centre vyksta:
Nuo Rugsėjo mėn.
>> Antradienį     18 val.
>> Ketvirtadienį  18 val.

 

 

Nuotraukos

 

 

Kalendorius
« 2015 m. Rugsėjo mėn. »
Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 
Apklausa
Keliauju piligriminėse kelionėse?

Rekomenduojame
Šiluva
Jono Pauliaus II piligrimų kelias
Taizé
Kauno arkivyskupijos jaunimo centras (KAJC)
Klausk Kunigo
Caritas


© 2010 Jono Pauliaus II
piligrimų centras