Asmeninė / savo suburtos grupės piligrimystė į Šiluvą

Marijos Stanulytės nuotrauka

Šiluva – Kauno arkivyskupijoje esanti šventovė, kurioje daugiau nei prieš keturis šimtus metų (1608 m) apsireiškė Švč. Mergelė Marija. Tai vienas pirmųjų Marijos apsireiškimų Europoje ir veikiausiai vienintelis, kai Marija kalbėjo kitos konfesijos žmogui.

Ne vieną amžių trukusi piligrimystė į Šiluvą nenutrūko nei carinės valdžios laikotarpiu, nei sovietmečiu. Ši gyva tradicija tęsiasi ir šiandien. Maldininkai keliauja į Šiluvą nešdamiesi įvariais intencijas, melsdami sveikatos, užtarimo už savo artimuosius ar kitų Dievo malonių. Šiandien šis kelias į Šiluvą įgavo „Gyvos piligrimystės“ pavadinimą. Tegu ši „Gyvoji piligrimystė“ pažadina mumyse džiaugsmą gyventi!

Būdai keliauti

>> Keliaujant individualiai (1-4 asm.) arba su savo suburta grupe (nuo 5 asm.). Registracija ir daugiau informacijos apie maršrutus paspaudus ČIA. Registruodamiesi gausite informaciją apie pasirinktą maršrutą (iš penkių galimų), o taip pat, galimybę apsisoti Šiluvoje, gauti maitinimą ar sudalyvauti ekskursijoje.

>> Jei norite keliauti kartu su organizuota piligrimų grupe, sekite informaciją mūsų internetinėje svetainėje. Šiuo metu siūlome kartu keliauti 2021 m. gegužės-birželio mėn. (moterų, vyrų, šeimų, dviračių bei jaunimo piligriminiai žygiai).

„Kelionei visada tinkamas laikas. Ypač keliui, kuriame gali nutikti neįtikėtinų dalykų – surasti kitą, save arba Tą, Kurio taip ilgai troško ir ieškojo Tavo širdis.“

Teksto ištrauka iš Šiluvos šventovės internetinės svetainės
Manto Kuraičio nuotrauka